چرا بهتره از نایلون حباب دار در اسباب کشی استفاده کنیم 1

چرا بهتره از نایلون حباب دار در اسباب کشی استفاده کنیم

نایلون حباب دار در اسباب کشی

 

همانطور که کارتن اسباب کشی یکی از وسایل اصلی برای بسته بندی وسایل است، این موضوع در مورد بابل رپ هم صدق می‌کند. اگر به دلیل اسباب کشی و یا تولید و انتقال محصولات، قصد بسته بندی وسایل حساس را دارید حتماً اقدام به خرید نایلون حبابدار کنید. این نایلون‌ها برخلاف ظاهرشان عملکرد بسیار خوبی در مقابل ضربات از خود نشان می‌دهند.
بسته بندی وسایل خانگی و اداری لازمه یک اسباب کشی مطمئن است. اگر وسایل شما در طول جابجایی بار به درستی بسته بندی نشده باشند احتمال آسیب و تلف شدن وسیله افزایش می‌یابد. اگر قصد دارید تا وسایل شما در مقابل هرگونه صدمات مقاوم شود باید از تجهیزات بسته بندی اسباب کشی استفاده کنید. یکی از تجهیزات بسته بندی بابل رپ یا نایلون حبابدار است. ضربه گیر حبابدار وسیله شما را تا درصد زیادی در مقابل رطوبت و آسیب مقاوم می‌سازد.

نایلون حباب دار چیست؟

نایلون حبابدار یا بابل رپ یا ضربه گیر حبابدار ابزاری شناخته شده برای بسته بندی لوازم مختلف است. نایلون‌ها در انواع مختلفی عرضه می‌‌شوند که این نوع نایلون کمی با بقیه متفاوت است. بابل رپ در انواع ۲ تا ۵ لایه تولید می‌شود که مناسب‌ترین آن در فروشگاه اینترنتی لوازم بسته بندی سپند بار به شما عزیزان عرضه می‌گردد و به راحتی امکان خرید نایلون حباب‌ دار وجود دارد.

نایلون ضربه گیر سطحی بسیار شفاف و لطیف دارد، اما به دلیل وجود حباب‌های مختلف در میان بافت خود، از میزان مقاومت بالایی برخوردار است و از جنس پلی اتیلن می‌باشد

نایلون ضربه گیر عموماً به دو صورت زیر تولید می‌شود:

  • شیت یا ورقه‌ای: معمولا برای صنایع و کارخانجاتی که محصولاتی با ابعاد کوچک تولید می‌کنند کاربرد دارد.
  • پاکت: نایلون حبابدار پاکتی برای قرار دادن برخی فایل‌های کاغذی کاربرد دارد. در این نوع بابل رپ رو دو ورق یا شیت نایلون ضربه گیر روی هم پرس شده‌اند و یک قسمت آن باز است تا فایل های مورد نظر که در ابعاد مشخصی هستند در آن قرار گیرند.
  •  رول: بابل رپ رول مقدار زیادی از بابل رپ است که با عرض مشخصی چندین دور رول شده‌اند. این نوع نایلون ضربه گیر برای استفاده آزاد و بسته بندی انواع وسایل استفاده می‌شوند.

رول ضربه گیر موجود در فروشگاه تک کارتن به اندازه بسته بندی اثاثیه خانه و اداره است.

در کجا ها از نایلون حبابدار در اسباب کشی استفاده می شود؟

بسته بندی ظروف شکستنی
کاربرد در صنایع تولید شیشه و لوازم شیشه‌ای
بسته بندی لوازم چوبی اعم از مبلمان، دکوراسیون و …
بسته بندی کامپیوتر و متعلقات کامپیوتری
کاربرد در صنعت خودرو سازی و بسته بندی قطعات خودرو
صنایع الکترونیکی و الکتریکی
شرکت باربری و اتوبارها برای حمل و نقل کالا مانند حمل جهیزیه یا اثاث کشی
بسته بندی سایر لوازم خانگی (بسته بندی یخچال، لوازم شیشه‌ای و دکوری، کابینت، ماشین لباسشویی، درب، تخت خواب و … )

چرا بهتره از تک کارتن ضربه گیر بخرید

نایلون حبابدار ارائه شده در فروشگاه اینترنتی تک کارتن با نایلون های که هنگام خرید ظروف شکستنی در بسته بندی‌ آن می‌بینید متفاوت است. این بابل رپ ضربه گیر درجه قوی است و برای حمل و نقل وسایل سنگین و اثاثیه خانه طراحی شده‌اند.
ضربه گیر حبابدار عرضه شده در فروشگاه لبه‌گرفته است. یعنی حاشیه بابل رپ در راستای طول، ضخیم می‌باشد و امکان باز شدن آن وجود ندارد.
به دلیل نوع نایلون و همچنین لبه‌های با کیفیت، امکان استفاده چندباره از این نایلون‌ها وجود دارد. البته کیفیت ابتدایی بابل رپ بیشتر است.
در فروشگاه امکان خرید ارزان نایلون ضربه گیر وجود دارد.
امکان خرید آنلاین و خرید تلفنی محصولات بسته بندی اسباب کشی وجود دارد.

ساختار نایلون حباب دار

اگر بخواهیم ساختار بابل رپ یا نایلون حبابدار را به طور کلی در نظر بگیریم، چیزی نیست جز هوایی که در پلاستیک حبس شده است. هوا به عنوان یک عایق‌کننده مناسب استفده می‌شود.

پلاستیک حبابدار یکی از ارزان‌ترین و آسان‌ترین ابزار برای عایق کردن وسایل و محیط های گوناگون است.

این نایلون‌ها در قیمت‌های مختلفی ارائه می شوند. نایلون ضربه گیر فروشی در مرکز خرید ما قیمتی بسیار مناسب در قبال کیفیت آن دارد. خودتان ببینید و مقایسه کنید.

قیمت بابل رپ

قیمت نایلون حبابدار وابسته به کیفیت و اندازه آن است. شما می‌توانید بابل رپ یا ضربه گیر را به صورت رولی کامل در فروشگاه خریداری بفرمایید. با توجه به تخصصی که تک کارتن در زمینه اسباب کشی دارد، بهترین نوع بابل رپ یا ضربه گیر حبابدار در فروشگاه عرضه می‌گردد. این بابل رپ ها مختص بسته بندی هستند و وسایل سبک و سنگین را تا چند برابر در مقابل ضربات مقاوم و عایق می‌سازند. قیمت ارزان در قبال کیفیت بالا هدف ما در جلب رضایت مشتریان عزیز است.

کاربردهای دیگر نایلون حبابدار

همانطور که گفته شد انواع نایلون ها در صنایع مختلف کاربردهای متنوعی دارند. نایلون حبابدار نیز که یکی از بهترین نوع نایلون ها است دارای کاربردها و فواید مختلفی است که مهم ترین آنها به شرح زیر هستند:

بسته بندی انواع محصولات و مصنوعات چوبی مانند لوازم دکوری خانگی و اداری
استفاده در صنعت خودرو و صنایع وابسته به آن به جهت خاصیت ضد ضربه بودن آن
استفاده در صنایع تولید کنند لوازم خانگی
استفاده در صنایع تولید لوازم الکتریکی و الکترونیکی
استفاده در تمامی اتوبارها و اصنافی که در حمل و نقل و جابجایی اثاثیه فعالیت دارند
استفاده در صنعت شیشه و آینه
بسته بندی انواع قطعات صنعتی
استفاده در انواع کارگاه های تولید کمد و کابینت و …
به صورت کلی می توان عنوان کرد که نایلون های حبابدار یکی از ابزارهای اساسی هستند که در تمام صنایع جایگاه ویژه ای دارند و می توانند کاربردهای بی نهایتی داشته باشند.

توصیه برای بسته بندی وسایل داخل کارتن

 

همانطور که می دانید کارتن اسباب کشی از جنس مقوا است. این کارتن کاربرد بسیاری در بسته بندی لوازم مختلف دارد. جعبه یا کارتن بسته بندی لازم است اما کافی نیست.

وسایلی که درون کارتن قرار دارند ممکن است به دلیل وجود فضای خالی تکان بخورند و بشکنند
کارتن ضدآب نیست
کارتن ضدضربه نیست و نقش محافظ را دارد نه عایق
از این رو قبل از بسته بندی برخی وسایل با کارتن، بهتر است به فکر استفاده از بابل رپ یا نایلون حبابدار هم بیفتید!

از سه روش زیر می‌توانید در کارتن اسباب کشی از نایلون حبابدار استفاده نمایید:

روش اول پوشاندن محیط داخلی کارتن با ضربه گیر حبابدار است. در این روش با استفاده از چسب درون کارتن را به طور کامل با ضربه گیر حبابدار بپوشانید. با این کار وسایلی که درون کارتن قرار می‌دهید،تا حد زیادی در مقابل ضربه مقاوم می‌‌شوند. همچنین با این تکنیک امکان نفوذ رطوبت به درون کارتن اسباب کشی مقوایی وجود نخواهد داشت. در آخر محیط بیرونی کارتن را با چسب پهن ببندید.
هنگامی که چند وسیله حساس و شکستنی را درون کارتن قرار می‌دهید، استفاده از تکنیک اول کافی نیست. برای مثال اگر در کارتن چند ظرف و بشقاب شیشه‌ای چیده‌اید امکان اصطحکاک ظروف بر اثر کوچکترین تکان وجود دارد. پس بهتر است علاوه بر استفاده از روش اول، از این روش هم استفاده کنید. بابل رپ را به اندازه مشخص به صورت ورقه برش دهید و هر کدام از ورقه‌ها را در میان ظروف بگذارید. با این روش امکان آسیب به وسایل شکستنی بر اثر اصحکاک کاهش پیدا می‌کند.
همانطور که می‌دانید وجود فضای خالی در میان وسایل موجود در جعبه، شرایط تکان خوردن وسایل را فراهم می‌کند. روش جالب این است که بابل رپ را به تکه‌های کوچک برش دهید و به صورت مچاله در فضای خالی جعبه بگذارید.

نایلون حباب دار در اسباب کشی

70 / 100