کارتن اسباب کشی دست دوم

کارتن اسباب کشی دست دوم

کارتن اسباب کشی دست دوم

فروش انواع کارتن اسباب کشی دست دوم با کیفیت بالا با قیمت مناسب

انواع کارتن خارجی برای زونکن ، فریت بار و نگهداری بار

فروش انواع وسایل اسباب کشی

ساخت و فروش انواع کارتن نو 5 لایه و 3 لایه

فروش انواع عرض های نایلون حباب دار نو و درجه دو

کارتن زونکن نو و استوک خارجی

کارتن دست دوم اسباب کشی

کارتن دست دوم اسباب کشی

 

کارتن پستی در تهران

کارتن پستی در تهران

انواع کارتن پستی

کارتن پستی در 9 سایز در تک کارتن موجود می باشد

کوچکترین سایز 15 طول عرض 10 ارتفاع 10 می باشد و 3 لایه

بزرگترین سایز 5 لایه 55 طول عرض 35 ارتفاع 45 می باشد

انواع کارتن در تعداد 100 عدد بالا سفارشی ساخته می شود

فروش انواع کارتن دست دوم نیز انجام می شود

کارتن پستی در تهران

کارتن پستی در تهران

ادامه مطلب

کارتن بایگانی و زونکنی

کارتن بایگانی و زونکنی 

کارتن بایگانی و زونکنی چیست؟

در بسیاری از مواقع برای نگه داشتن و بایگانی کردن مدارک داخل پوشه و زونکن نیاز به کارتن مناسب برای آن کار داریم که بی شک این نوع کارتن ها با توجه به زونکن های موجود تهیه و ساخته شده است که این نوع کارتن ها هم کارتن نو و ساخته شده می باشد و هم کارتن دست دوم شرکتی که کارتن فروش ها از شرکت های بزرگ که بار زیادی از خارج توسط کارتن به ایران می آورند خریداری شده (سالم و تمیز) و آنها را برای فروش به شرکت ها و ادارات کوچک و بزرگ واگذار می نمایند کارتن های خارجی از نظر کیفت از کارتن های نو و ساخته شده ایرانی محکم تر هستند برای همین ادارات بیشتر کارتن دست دوم برای بایگانی و زونکنی خود تهیه می کنند.

کارتن بایگانی و زونکنی

انواع کارتن بایگانی و زونکنی

کارتن برای بسته بندی زونکن و بایگانی آن با توجه به پر بودن زونکن ها به سه مدل تقسیم می شود

1-کارتن زونکن 6 تایی که حدود 45 طول هرض 32 و ارتفاع 34 می باشد

2- کارتن زونکنی 8 تایی که حدود 61 طول عرض 32 و ارتفاع 34 می باشد

3- زونکن 10 عددی و به بالا که حدود سایز کارتن زونکن 60طول عرض 40 و ارتفاع 40 می باشد

لازم به ذکر هست کارتن ها هر چقدر بزرگتر زونکن بیشتر داخلشان قرار می گیرد ولی جابه جایی آن سخت تر می باشد

بیشتر کارتن شماره 2 و 3 برای ادارات خریداری می شود

نمونه ایی از کارتن 8 عددی

کارتن زونکنی 8 عددی

 

 

 

 

 

شما عزیزان برای تولید کارتن زونکنی با آرم شرکت خود با شماره 09192469081 تماس بگیرید

نایلون حباب دار برای اسباب کشی

نایلون حباب دار برای اسباب کشی

انواع نایلون حباب دار

نایلون حباب دار به دو حالت و در چندین سایز موجود می باشد اولین حالت نایلون حباب دار با حباب یک سانتیمی باشد که در بازار به نایلون فندوقی معروف می باشد و برای بسته بندی وسایل کوچک و خانه بسیا مناسب می باشد و در صورت ترکیدن حباب حباب بعدی نزدیک می باشد و آسیبی به جنس نمیرسد و حالت دوم نایلون حباب دار با حباب بیشتر از دو سانت که این مدل با حباب های 26 میل و 30 میل نیز با توجه به خواست مشتری تولید می شود و این مدل نایلون حباب دار بیشتر در مصارف صنعتی و مبلمان های بزرگ و سلطنتی به کار می رود و به خاطر فاصله بین حباب ها در صورت ترکیدن بهتر می باشد برای وسایل کوچک استفاده نشود.

نایلون حباب دار برای اسباب کشی

نایلون حباب دار برای اسباب کشی

 

 

 

 

 

 

 

سایز های نایلون حباب دار

نایلون حباب دار موجود در بازار در سایزهای 50 سانتیمتر 100 و 150 و 200 سانتیمتر به صورت استاندار تولید می شود و در بازار موجود می باشد ولی بعضی از مشتری ها با توجه به نیازشان عرض های مختلف را برای تولید سفارش می دهند مانند 120 یا 70 یا 20 سانتی که همه این مدل ها به صورت متراژ بالا تولید می گردد

نایلون حباب دار درجه یک

 

 

 

 

 

 

 

 

 

کیفیت نایلون حباب دار

نایلون حباب دار به دو صورت درجه یک و دو تولید می شود و تنها فرق آنها در رنگ تیر و روشن آنها می باشد و از نظر کمیت تفاوتی با هم ندارند با توجه به متن ها یبالا نایلون حباب دار درجه دو برای اسباب کشی با صرفه تر می باشد چون حدودا ده درصد ارزانتر از مواد درجه یک می باشد

خرید کارتن 5 لایه و فرقش با کارتن 3 لایه 1

خرید کارتن 5 لایه و فرقش با کارتن 3 لایه

خرید کارتن 5 لایه و فرقش با کارتن 3 لایه

بررسی کارتن ۵ لایه و ۳ لایه در چیست؟

کارتن‌های ۳ لایه ضخامت و تحمل وزن زیاد کمی در اسباب کشی دارن و معمولا برای بسته‌بندی وسایل خاص همانند ماسک کاربرد می‌شود، نمونه کارتن ۳ لایه نیز کارتن تخم مرغ و پفک می‌باشند. کارتن ۵ لایه دارای ۵ لایه‌ی مجزا و مقاومت بار بالا می‌باشد و از این جهت کارتن‌های ۵ لایه ویژه اسبابکشی منزل و اداره است. مثال یک کارتن ۵ لایه، کارتن‌های تلویزیون و دستگاه‌های برقی می‌باشد.
نحوه‌ی جعبه کردن کارتن‌ها ؟
خیلی از مشتریان این ترس و استرس را دارند که توانایی جعبه کردن کارتن هارا نداشته باشند. اصلا جای نگرانی نیست! جعبه کردن کارتن اسباب کشی کارِ بسیار ساده است. در هر کارتن رو و ذیل کارتن‌ها ۴ درب وجود دارد. دو درب کوچک و دو در بزرگ، نخست دو درب کوچک را تا کرده و بعد درهای بزرگ بر روی درب‌های کوچک خم شده و با چسب نواری جعبه را میچسبانید. دستگاه چسب کش وسیله‌ای کارآمد است که با استفاده از آن، این سخت را به طرز عالی ای حل می‌کند. دستگاه چسب کش در ۲ مدل تقسیم دار و بدون بخش را می‌توانید از کارتن فروشی تهیه کنید لغایت در اثناء پک کردن وسایل و سرهم کردن کارتن اسبابکشی از آن استفاده کنید.
قیمت کارتن اسباب کشی ؟
قیمت کارتن اسبابکشی بر پایه، جنس کاغذ بکار رفته در ساخت کارتن، ضخامت ورق کارتن ها و تعداد لایه‌های هر ورق کارتن محاسبه می‌شود که بر پایه خرید هر مشتری قیمت کارتن ها متفاوت محاسبه می‌شود.
کارتن حمل بار ؟
کارتن حمل بار همان های ۵ لایه و باکیفیت هستند که میتوانید از قسمت فروشگاه انلاین یا به صورت تلفنی سفارش دهید

خرید کارتن 5 لایه و فرقش با کارتن 3 لایه

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برای بستن درب کارتن‌ها از چه چیزی کاربرد کنیم؟
شما برای جعبه کردن و و چسباندن روی کارتن‌ها میتوانید از چسب پهن نواری با کیفیت کاربرد کنید و چسب با کیفیت به تنهایی استقامت نگهداریِ کف کارتن‌های پک شده را دارد.
هرچند جهت محکم کاری و اطمینان خاطر میتوانید بعد از چسباندن رو و کف کارتن ار نخ بسته‌بندی هم کمک بگیرید.
خرید کارتن‌ دست‌دوم یا نو؟
در حال حاضر به دلیل گسترش بیماری‌های ویروسی، ما به مشتریان پیشنهاد می‌کنیم از کارتن آکبند استفاده کنند.
کارتن های آکبند تمیز و کاملا سالم و بهداشتی هستند و در هنگام حمل و نقل از ایمنیِ بهتری برخوردار است.
کارتن های دست دوم معمولا قیمت ارزان‌تری دارند ولی به علت کاربرد در اسبابکشی و جابه‌جایی در گذشته، چندی از کیفیت و استحکام خویش را از دست داده و در این برهه از زمان که سراسر جهان درگیر ویروس واگیردار کرونا هستند، خرید کارتن دست‌دوم امری خطرناک و پرریسک است.
خرید جعبه از باربری یا مرکز فروش کارتن اسبابکشی؟
خیلی از کسانی که درگیر جابه‌جایی و نقل محیط‌ هستند مجبور به خرید جعبه شده‌اند، ولی آن چیزی که ما بین آن‌ها متفاوت است، نحوه‌ی خرید و تهیه‌ی ابزارها بسته بندی است.
بعضی‌ها برای تهیه‌ی وسایل به سراغ شرکت‌های باربری میروند و بعضی‌ها اقدام به خرید از مراکز فروش کارتن و مغازه‌های کارتن فروشی میکنند. مهم‌ترین تفاوت میان کارتن فروشی‌ها و فروشگاه‌های ابزارها بسته‌بندی با باربری‌ها، قیمت محصولات است…
کارتن منگنه دار بخریم و یا بغل چسبی ؟
خیلی از مشتریان از ما می‌پرسند که جعبه های بغل چسبدار ثابت است و یا منگنه دار…
در جواب این پرسش متداول باید عرض کنم، کارتن های بغل چسب از نظر اطمینان و استقامت از باکس‌های منگنه ضعیف تر است و احتمال متمایز شدن چسب ساحل در ترابری وجود دارد.
اما کارتن های بغل دوخت دار، این اطمینان را به شما می‌دهد که باکس ابزارها شما از کیفیت و استقامت بیشتری برخوردار است.
بر همین اصل، شرکت کارتنچی تمام کارتن های اسباب کشی را با دوخت و منگنه عرضه می‌کند والی مشتریان عزیز از کیفیت جعبه ها در هنگام اسباب کشی آسان باشدبرای بستن درب کارتن‌ها از چه چیزی کاربرد کنیم؟
شما برای جعبه کردن و و چسباندن روی کارتن‌ها میتوانید از چسب پهن نواری با کیفیت کاربرد کنید و چسب با کیفیت به تنهایی استقامت نگهداریِ کف کارتن‌های پک شده را دارد.
هرچند جهت محکم کاری و اطمینان خاطر میتوانید بعد از چسباندن رو و کف کارتن ار نخ بسته‌بندی هم کمک بگیرید.
خرید کارتن 5 لایه و فرقش با کارتن 3 لایه 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 نحوه تسویه فاکتور سفارشات خرید کارتن
پرداخت هزینه‌ی فاکتور در هنگام تحویل بار و در محل انجام می‌گیرد، مشتریان محترم می‌توانند به ۳ شیوه گوناگون اعم از کارت به کارت و پرداخت نقدی و یا با به کارگیری کارت بانکی در هنگام تحویل کالا نسبت به تسویه‌ی هزینه‌ی فاکتور اقدام کنند. لازم به ذکر است پیک‌ موتوری‌های کارتنچی تماما مجهز به دستگاه کارتخوان هستند.
برای بسته‌بندی و پک کردن اثاثیه‌ی منزل به چند کارتن نیاز داریم؟
تایین تعداد کارتن‌های مورد نیاز، جهت بسته‌بندی کردنِ اسبابِ یک منزل معمولا به ۲ نکته پیوستگی دارد: متراژ خانه و میزان لوازم، معمولا برای منزل‌هایی که متراژ زیرِ ۶۰ متر دارند احتیاج به ۲۰ تا کارتن میباشد.منزل‌های ۶۰ الی ۹۵ متر مابین ۲۵ تا ۳۰ کارتن نیاز است و برای متراژ بالاتر از ۱۰۰ متر ما بین ۳۰ تا ۴۰ کارتن اسبابکشی جهت پک کردن و بسته‌بندی کامل وسایل باید فراهم کرد.
کدام سایز کارتن‌ها بیشترین تاثیر در اسبابکشی دارند؟
عمده‌ی اسباب و اثاثیه منزل، ظروف شکستی و دکوری است. به انگیزه حساسیت این بخش از لوازم باید از کارتن‌های سایز متوسط کاربرد کرد الی در بحبحه جابه جایی ایمنیِ بیشتری داشته باشند و وزن کارتن‌ها به گونه‌ای باشد که شخصِ باربر بتواند به راحتی و بی‌دغدغه کارتن‌ها را از زمین بلند کرده و جابه‌جا کند، از این‌رو کارتن سایز میانه بیشترین کاربرد را در میان دیگر سایزهای دارد.
خرید کارتن اسباب کشی پنج لایه
بررسی کارتن ۵ لایه بررسی کارتن ۵ لایه
خرید کارتن اسباب کشی پنج لایه خرید کارتن اسباب کشی پنج لایه
سفارشات خرید کارتن سفارشات خرید کارتن

 

جمع کردن وسایل کامپیوتر در اسباب کشی 3

جمع کردن وسایل کامپیوتر در اسباب کشی

جمع کردن وسایل کامپیوتر در اسباب کشی

اسباب کشی یکی از کارهایی است که ممکن است برای هر فردی حداقل چند بار در زندگی اتفاق بیفتد. لذا آشنایی با این امر و دانستن اصول اسباب کشی می تواند بسیار کمک کننده باشد. بعضی از اسباب ها مانند کامپیوتر و لپ تاپ نیاز به بسته بندی کردن اصولی تری دارند. چون این وسایل در اسباب کشی حساس تر هستند و در صورتی که اصول اسباب کشی را به درستی رعایت نکنید می توانند آسیب های جدی و جبران ناپذیری ببینند. در این مقاله قصد داریم تا در خصوص جمع کردن  کامپیوتر در اسباب کشی صحبت کنیم

جمع کردن وسایل کامپیوتر در اسباب کشی 4

 

 

 

 

اهمیت اصول جمع کردن کامپیوتر برای اسباب کشی
شاید در نگاه اول حمل و نقل کامپیوتر یا لپ تاپ در اسباب کشی ساده بیاید ولی از آن جا که هنگام اسباب کشی وسایل و اثاث ها بسیار زیاد هستند ممکن است کامپیوتر و لپ تاپ زیاد مورد توجه قرار نگیرند و در حین اسباب کشی زیر سایر اسباب ها بمانند و صدمه ببینند. جمع کردن قطعات کامپیوتر حتما بایستی به نحوه صحیح انجام گیرد و در خانه جدید نیز به طرز اصولی چیدمان گردد. رعایت نکان اساسی در اسباب کشی جهت لپ تاپ و کامپیوتر به شما کمک می کند تا یک اسباب کشی موفق بدون صدمه به این وسایل با ارزش داشته باشید.
جمع کردن کامپیوتر و لپ تاپ در اسباب کشی
در ادامه مقاله نکات لازم جهت جمع کردن لپ تاپ و کامپیوتر را از نظر می گذرانیم. این نکات برای هر کامپیوتری قابل استفاده می باشد.
تهیه پشتیبان از اطلاعات کامپیوتر
جمع آوری لپ تاپ و کامپیوتر ممکن است به هارد دستگاه آسیب برساند و کلیه اطلاعات از دست برود. لذا برای جلوگیری از این امر حتما بایستی یک نسخه پشتیبان از اطلاعات دستگاه تهیه نمایید.
جدا کردن کابل ها
ابتدا لازم است تا کامپیوتر یا لپ تاپ خود را خاموش کنید. اکنون به راحتی می توانید سیم های کامپیوتر مورد نظر را جدا کنید. همه کابل ها را از برق جدا و آن ها را بسته بندی نمایید. سیم ها در کنار کیس قرار ندهید. قبل از جدا کردن هر اتصال می توانید از آن ها عکس بگیرید تا زمانی که خواستید دوباره آن ها را متصل نمایید این کار برایتان راحت باشد.
بسته بندی کردن کیس کامپیوتر
برای بسته بندی کردن کیس جهت حمل و نقل بایستی یک کارتن اثاث کشی مناسب پیدا کنید. اگر جعبه خود کیس را از قبل نگه داشته اید و سالم است بهترین گزینه همین جعبه می باشد. کف جعبه از یگ پارچه ضخیم یا فوم استفاده کنید تا مقاومت آن را جهت حمل کیس بالا ببرید.

جمع کردن وسایل کامپیوتر در اسباب کشی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

کیس را در محافظ قرار دهید
حتما جهت محافظت از کیس از پارچه هایی استفاده کنید که الکتریسیته ساکن را از خود عبور ندهد. چون اگر پارچه خواص جذب الکتریسیته ساکن را داشته باشد می تواند باعث صدمه به قطعات مهم کامپیوتر مانند کارت گرافیک و هارد شود. مثلا پارچه پشمی می تواند بدترین انتخاب باشد. چرا که پشم خاصیت جذب الکتریسته بالا را دارد.
درست قرار دادن کیس
حتما در نظر داشته باشید که کیس را درست قرار دهید. یعنی به صورت برعکس کیس را داخل جعبه قرار ندهید. چون در غیر این صورت ممکن است کیس شما دچار آسیب گردد. این یکی از اصول اساسی بسته بندی کامپیوتر می باشد.
پر کردن اطراف کیس
بعد از آن که کیس را داخل جعبه قرار دادید بایستی فضاهای خالی اطراف آن را با پارچه و حوله پر نمایید. اگر این فضاها خالی باشند باعث می شود تا کیس حین حمل و نقل حرکت زیادی داشته باشد و در نتیجه قطعات داخل آن شل شوند و بیرون بیایند. البته این مورد زمانی صدق میکند که فوم های سفید رنگ داخل آن را دور بیاندازید

جمع کردن وسایل کامپیوتر در اسباب کشی 5

 

 

 

 

 

 

 

بستن کارتن
یکی دیگر از مواردی که بایستی حتما رعایت نمایید بستن درزهای جعبه کیس کامپیوتر می باشد. حتما باید با چسب مناسب تمامی درزهای جعبه را بپوشانید . این امر کمک می کند تا گرد و غبار موجود در هوا به داخل جعبه نفوذ نکند. زیرا وارد شدن گرد و غبار برای کیس شما بسیار خطرناک می باشد و باعث آسیب رساندن به کیس کامپیوتر شما می شود. بنابراین تمام مسیرهای باز جعبه را به خوبی ببندید تا جعبه به صورت ایمن و کامل بسته شود و راه ورود گرد و غبار به داخل جعبه بسته شود.
بسته بندی کردن سیم ها
کابل های کامپیوتر را نیز بایستی به طور منظم و دقیق جمع آوری کنید و داخل بسته قرار دهید. برای آن که کار خود را راحت تر کنید می توانید از چسب های کاغذی بهره بگیرید. بدین صورت که هر کابلی را که جدا می نمایید روی چسب کاغذی یادداشت کنید مربوط به کدام قسمت کامپیوتر می باشد و کاربردش چه می باشد. حتما در نظر داشته باشید که حین جمع کردن کابل ها آن ها را نشکنید و یا به بخش های اتصال آن ها صدمه ای نزنید تا خراب نشوند و احتیاجی به خرید دوباره کابل نداشته باشید.
بسته بندی کردن مانیتور
مانیتور نیز یکی دیگر از قطعات حساس و شکننده در کامپیوتر می باشد که بایستی جهت بسته بندی و حمل و نقل آن نکات لازم را در نظر بگیرید. ابتدا لازم است که روی مانیتور را با یک پارچه لطیف بپوشانید، سپس روی پارچه یک مقوای ضخیم بگذارید و اطراف مانیتور را به خوبی بپوشانید. این کار باعث می شود تا احتمال هرگونه خط و خش هنگام اسباب کشی به صفر برسد. پایه مانیتور را نیز جدا کنید و در داخل جعبه قرار دهید. سپس مانیتور رارو به بالا در جعبه بگذارید. روی جعبه کامپیوتر قید نمایید که شکستنی می باشد تا موقع اسباب کشی نهایت دقت اعمال گردد.
بسته بندی کردن قطعات کامپیوتر
بعد از جمع کردن کامپیوتر جهت حمل و نقل حالا نوبت به سایر قطعات جانبی کامپیوتر مانند موس و کیبورد و اسپیکرها نمایید. در بسته بندی کردن این قطعات حتما آن ها را با پارچه و یا کاغذ بپوشانید تا گرد و خاک به آن ها وارد نشود و دچار آسیب نگردند. سپس آن ها را داخل جعبه قرار دهید. حتما توجه داشته باشید که کیبورد نباید زیر وسایل قرار گیرد. اگر فضای کافی برای کیبورد ندارید می توانید آن را کنار جعبه قرار دهید تا کلیدهای آن دچار صدمه نشوند.
و در اخر استفاده از نایلون حباب دار در بسته بندی و کارتن خالی مناسب
کارتن اداری خارجی محکم

ویژگیهای کارتن مقاوم چیست؟

ویژگیهای کارتن مقاوم چیست؟

همواره وقتی که محصولی مورد توجه قرار می‌گیرد و میزان مصرف آن افزایش می‌یابد می‌توان به این نتیجه رسید که ویژگی‌های خوب آن محصول باعث استفاده روز افزون از آن شده است. اگر که امروزه شاهد استفاده از کارتن مقاوم در بسیاری از صنایع می‌باشیم باید بگوییم که ویژگی‌های این محصول چنان گستره ای دارد که باعث شده است استفاده از آن نیز افزایش یابد. کارتن مقاوم همان طور که از نامش نیز پیداست کارتنی است که از لحاظ استحکام بسیار قوی بوده و می‌توان در موارد مختلفی حتی برای جابجایی وسایل سنگین نیز از آن استفاده کرد به همین علت کارتن‌هایی درخصوص کارتن اسباب کشی و بسته بندی و جعبه های بسته بندی و … در ابعاد و اندازه‌های مختلف تولید می‌شود.
البته توجه به این نکته نیز ضروری است که در موارد مختلف باید از انواع متفاوت این کارتن‌ها استفاده کرد و در واقع کارتن را متناسب با کالای مورد نظر انتخاب نمود. اگر بخواهیم در رابطه با ویژگی‌های کارتن مقاوم صحبت کنیم می توانید به موردهای زیر اشاره ای داشته باشیم.

کارتن پستی سایز 4

تحمل فشار بالا
با توجه به این که در صنایع مختلفی از این محصول استفاده می‌شود طراحی آن به گونه ای است که بتواند در فشارهای بالا نیز مقاوم باشد و بتواند وزن محصول را تحمل نماید. در واقع این ویژگی تحول شگرفی را در حوزه بسته بندی به وجود آورده است.
انعطاف پذیری مناسب
با توجه به این که کارتن مقاوم را در اندازه‌ها و مدل‌های مختلف طراحی می‌کنند انعطاف پذیری بالایی را هم می‌توان برای آن در نظر گرفت.
انواع طرح و رنگ مختلف
همان طور که گفته شد استفاده از این نوع کارتن‌ها در صنایع مختلفی رایج شده است و همین موضوع می طلبد که کارتن‌ها را در شکل‌ها و رنگ‌های مختلفی طراحی کرد که این موضوع را هم می‌توان از دیگر ویژگی‌های این نوع کارتن‌ها مطرح کرد.
غیر سمی بودن
در تولید کارتن‌های مقاوم از هیچ گونه ماده سمی استفاده نمی‌شود و به همین دلیل آن را محصولی غیر سمی معرفی می‌کنند. در واقع این محصول هیچ گونه خطری برای سلامتی انسان ندارد. به طوری که در بسته بندی انواع مواد غذایی، آرایشی و بهداشتی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرند.
قابلیت چاپ
کارتن مقاوم این ویژگی را دارد که به راحتی بتوان طرح، رنگ و نوشته ی مورد نظر را بر روی آن چاپ کرد. ماندگاری چاپ در این نوع کارتن‌ها بالا بوده و به راحتی می‌توان برای انواع تبلیغات و شناساندن برند از آن استفاده کرد.
قابلیت برش آسان
این نوع کارتن‌ها را می‌توان به راحتی به وسیله‌ی یک تیغه‌ی معمولی برش داد و این موضوع امکان طراحی کارتن‌ها در هر اندازه که تمایل دارید را در اختیار شما قرار خواهد داد.
ویژگیهای کارتن مقاوم چیست؟
حفظ انعطاف پذیری
در صورتی که کارتن مقاوم در برابر تابش مستقیم نور خورشید قرار نگیرد می‌تواند تا مدت ها انعطاف اولیه خود را حفظ کند و به این ترتیب این امکان را به شما می‌دهد که بتوانید تا مدت‌ها از آن استفاده نمایید.
مقاوم در برابر ضربه و اب و هوا
با توجه به این که معمولا از این نوع کارتن‌ها برای جابجایی وسایل استفاده می‌شود ممکن است در حین جابجایی ضربه‌ای به آن وارد شود. اما باید گفت این کارتن‌ها در برابر ضربه و له شدگی مقاوم بوده و به راحتی دچار آسیب نمی‌شوند. به همین دلیل می‌توان به شما این اطمینان را داد که وسایل شما بدون هیچ گونه آسیبی به محل مورد نظر خواهند رسید.
قابلیت بازیافت
در طراحی برخی از انواع کارتن مقاوم از موادی استفاده می‌شود که قابلیت بازیافت برای آن‌ها وجود دارد و به این ترتیب می‌توان آن را دوست دار محیط زیست معرفی کرد. در واقع این کارتن‌ها بعد از استفاده جمع آوری شده و به محل بازیافت برده می‌شوند و طی عملیات بازیافت استفاده مجدد از آن‌ها امکان پذیر می‌شود.
دارای استاندارد های جهانی
با توجه به این که در ساخت کارتن مقاوم از مواد اولیه استاندار استفاده می‌شود می‌توان این محصول را محصولی کاملا منطبق با استانداردهای جهانی معرفی کرد که توانسته است تائیدیه‌های بهداشتی را دریافت نماید.
فروشگاه کارتن اسباب کشی

چرا کارتن بهترین وسیله برای حمل وسایل اسباب کشی می باشد؟

چرا کارتن بهترین وسیله برای حمل وسایل اسباب کشی می باشد؟

همانطور که قبلا گفتیم کارتن  انواع گوناگون و در سایز ها و اشکال مختلفی هستند

که همه آنها مناسب اثاث کشی نمی باشند. کارتنی که برای اسباب کشی انتخاب می شود

باید به راحتی قابل حمل باشد و دارای ابعاد مناسب باشد. سایز مناسب یعنی نه

خیلی بزرگ که جا به جایی آن غیر ممکن شود و نه خیلی کوچک که وسیله کمی در آن جا شود.

علاوه بر سایز مناسب و قابل حمل بودن، استحکام کارتن نیز از اهمیت زیادی برخوردار است.

ضخامت و استحکام کارتن ها بسیار مهم است. کارتن اسباب کشی به خصوص در هنگام

بسته بندی اسباب شکستنی باید استحکام خوبی داشته باشد تا بتواند وزن اسباب را تحمل کند

و پاره نشود. یکی از اشتباهات رایج در بین مردم استفاده از کارتن های موجود در مغازه ها و خیابان میباشد .

این موضوع علاوه بر اینکه از لحاظ بهداشتی کار اشتباه و غلطی میباشد ، امکان بروز خسارت را در هنگام

جابه جایی تا حد زیادی افزایش خواهد داد.بنابراین کارتن حمل اثاثیه استحکام لازم را برای حمل لوازم خانه دارد

و برای اسباب کشی راحت و بی دردسر بهترین وسیله است برخی از مزایای کارتن اسباب کشی عبارتند از:

بسته بندی لوازم خانه با نظم بیشتری انجام می شود

کارتن حمل اثاثیه مانع آسیب به لوازم می شود

خدمات اسباب کشی سریع تر انجام می شود

کاهش آشفتگی هایتان هنگام باز کردن و چیدمان وسایل بعد از هر اسباب کشی

کارگر اسباب کشی راحت بار را حمل می کند

امکان برچسب زدن روی کارتن وجود دارد

چرا کارتن بهترین وسیله برای حمل وسایل اسباب کشی می باشد؟

 

 

 

فروش کارتن

کارتن از کجا بخرم؟

کارتن از کجا بخرم؟

یکی از مشکلات ما در زمان اسباب کشی تهیه کارتن مناسب برای اسباب کشی می باشد

دیگر نگران نباشید در هر جای تهران هستید و یا در هر ساعات از شبانه روز با واردشدن

به سایت تک کارتن به صورت آنلاین می توانید سفارش خود را داده و در فردای کاری آن روز

وسایل اسباب کشی و هر آنچه سفارش داده اید  را تحویل گرفته و هزینه آن را  درب منزل

با دستگاه کارتن خوانی که پیک برای شما می آورد پرداخت نمایید

کارتن از کجا بخرم؟

 

 

 

 

 

 

 

 

در تک کارتن علاوه بر کارتن خالی وسایل دیگر که مورد نیاز برای اسباب کشی می باشد هم

موجود می باشد مانند نایلون حباب دار که دارای کیفیت درجه یک و سه لایه می باشد

روزنامه باطله نو برای پیچیدن لیوان و وسایل شکستنی به دور آن

بقچه لباس برای ریختن مرتب لباس و عروسک داخل آن که کثیف . پاره نشوند

چسب ، نخ، فوم و هرآنچه برای یک اسباب کشی لازم می باشد در تک کارتن موجود می باشد

کارتن از کجا بخرم؟ 6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

در هر کجای تهران که باشید کمتر از دو ساعت در زمان کاری و بدون پیک ترافیکی و در زمان

پیک ترافیک در حدود سه تا چهار ساعته کارتن به شما تحویل داده می شود

هر کارتن به تعداد (کوچک 500 عدد و بزرگ 100 عدد) در سایز دلخواه شما در کوتاه ترین

زمان ساخته شده و در صورت نیاز مارک و برند شما روی آن چاپ می شود

فروشگاه کارتن اسباب کشی

چگونه کارتن اسباب کشی مناسب بخرم؟

چگونه کارتن اسباب کشی مناسب بخرم؟

خرید کارتن خالی برای اسباب کشی در چند روش ممکن است

اولین روش که یک روش سنتی می باشد شما برای تهیه کارتن به مغازه ها و سوپری های محل و یا میوه فروشی ها رفته و کارتن مورد نظر خود را که عمدتا کارتن سه لایه ضعیف و یا کارتن موز دست و پا گیر هست را تهیه و برای اسباب کشی خود به منزل میاورید

روش دوم که مدل جدید می باشد با یک سرچ در اینترنت شرکت تک کارتن را پیدا کرده و به صورت آنلاین یا تلفنی کارتن خود را سفارش می دهید و کارتن را در درب منزل تحویل و هزینه آن را پرداخت می نمایید ضمنا کارتن ها برای اسباب کشی در تک کارتن همه 5 لایه بوده و دارای کیفیت بسیار خوبی می باشند

چگونه کارتن اسباب کشی مناسب بخرم؟

 

 

 

 

 

 

 

 

 

حالا برای ما این سوال به وجود می آید که چه نوع کارتنی برای اسباب کشی خوب است

 کارتن اسباب کشی ویژه جابجایی منزل و اداره و شرکت

بهترین نوع  کارتن برای اسباب‌کشی و جابجایی  کارتن‌های ۵و ۳لایه می باشند،چون  از مقاومت کافی برای حمل و بسته‌بندی برخوردار می باشند.

و همچنین دارای  اندازه و سایز کارتن مناسب هستند .

ابعاد کارتن نباید خیلی بزرگ و یا کوچک باشد،متناسب با ابعاد لوازم جابجایی ما باید باشد.

کارتن های اختصاصی بسته بندی چه طور از اثاثیه شما نگهداری می نمایند؟

بسته بندی اسباب و اثاث خانه برای جابجای او‌لین و یک کدام از مهم‌ترین اقدامات است، به این دلیل که :

✔ در‌صورتی‌که بسته بندی لوازم به صحت صورت پذیرد سبب ساز راحتی انتقال و به تبع ارتقاء سرعت جابجایی اثاثیه می‌گردد.

✔ در حالتی‌که که بسته بندی اثاثیه صحیح باشد هیچ آسیبی به آنان در زمان انتقال وارد نمی‌شود.

✔ گزینش بسته بندی صحیح سبب کاهش فضای اشغالی وسایل و در فیض جاگیری ریلکس آن‌ها در ماشین حمل میگردد.