فروش کارتن

فروش کارتن اسباب کشی با بالاترین کیفیت

کارتن بار یا کارتن اسباب کشی وسیله ای کاربردی است که در همه جا به جایی ها مورد استفاده قرار می گیرد. فروش کارتن به صورت عمده توسط شرکت های بزرگ و فعال در زمینه کارتن سازی انجام می شود. معمولا افرادی که قصد حمل بار دارند از قبل به تعداد کافی از این کارتن های اسباب کشی خریداری می کنند. این کارتن های بزرگ و کوچک مصارف اختصاصی و عمومی بسیاری دارند.

برخی کارتن ها برای حمل وسایل سنگین تر مناسب هستند. این محصولات دارای ضخامت بیشتر و استحکام بالاتری هستند. اما فروش کارتن حمل بار در ابعاد کوچک تر هم برای مصارف گوناگون بسیار با استقبال روبرو شده است. نوع کاربری و استفاده ای که از کارتن دارید در خرید محصول اثرگذار است. برای مثال کارتن حمل موز دارای ابعاد کوچکتر و ضخامت کمتری از کارتن حمل لوازم برقی است. بدیهی است نمی توانید با کارتن موز، لوازم و دستگاه های بزرگ اداری را جا به جا کنید.

فروش کارتن اسباب کشی در اندازه های متنوع

بهترین کارتن اسباب کشی از مواد مرغوب و با کیفیت ساخته شده است. کارتن های 5 لایه دارای ویژگی های مناسب برای حمل اسباب منزل هستند. این کارتن ها ضخامت بیشتری دارند و به صورت 5 لایه مجزا در کارخانه تولید شده اند. شکل نهایی کارتن 5 لایه کاملا شبیه به کارتن های دیگر است ولی به لحاظ متریال ساخت و شیوه تولید، بسیار متفاوت و با کیفیت تر می باشد.

فروش کارتن اسباب کشی 5 لایه در اندازه های مختلف انجام می شود زیرا برای یک اسباب کشی نیاز به کارتن های کوچک و بزرگ زیادی است. معمولا کارتن های اسباب کشی در ابعاد خیلی بزرگ و ی خیلی کوچک تولید نمی شوند. جعبه های مقوایی خیلی کوچک برای بسته بندی پوشاک و کفش، جعبه کادو و …. مناسب هستند و در حمل بار استفاده نمی شوند. حمل بار در بسته های بسیار کوچک، بسیار وقت گیرتر است و وقت زیادی می طلبد. از طرفی امکان مفقود شدن کارتن های خیلی کوچک در اسباب کشی منزل وجود دارد. به این دلیل اغلب افرد ترجیح می دهند کارتن های بزرگ تر را برای حمل اثاثیه خانگی خریداری کنند.

فروش کارتن اسباب کشی در ابعاد بسیار بزرگ برای اسباب کشی چندان رایج نیست. کارتن های خیلی بزرگتر، فضای زیادی برای قرار دادن لوازم و خرده ریزها دارند. شاید به نظر برسد که این کار در اثاث کشی سهولت ایجاد کند اما در نظر داشته باشید که این کارتن های بسیار بزرگ، پس از بسته بندی دارای وزن خیلی زیادتری می شوند. حمل بار سنگین توسط شرکت های باربری انجام می شود اما برای این موارد مجبورید مبلغ بیشتری بپردازید بنابراین از قبل لوازم را در کارتن های متوسط 5 لایه بسته بندی کنید. از طرفی جا به جایی کارتن های بسیار بزرگ، زمان اسباب کشی را طولانی تر می کند.فروش کارتن اسباب کشی با بالاترین کیفیت 3

 

 

 

 

فروش کارتن حمل بار آنلاین

با توجه به محدودیت های موجود که چند وقتی است کرونا ایجاد کرده است، خرید و فروش وسیع کارتن های اسباب کشی از طریق وب سایت های اینترنتی انجام می شود. با یک جستجوی ساده در اینترنت می توانید ده ها سایت فروشگاهی در این زمینه پیدا کنید. قبل از خرید در مورد سابقه فروشگاه و تولید کنندگان کارتن اطلاعاتی کسب کنید. همه کارتن های موجود در بازار دارای کیفیت مناسبی نیستند. استفاده از مواد مرغوب تازه در تولید کارتن خالی الزامی است. فروش کارتن دست دوم به جای کارتن خالی از مواردی است که توسط افراد سودجو انجام می شود.

چرا از کارتن خالی برای اسباب کشی استفاده کنیم؟

کارتن های دست دوم حتی به شرط مرغوب بودن، کیفیت خود را از دست داده اند. این کارتن ها قبلا یکبار استفاده شده اند و فشار اثاثیه به ساختار پفکی کارتن ها صدمه زده است. اگر دقت کرده باشید کارتن های 5 لایه اسباب کشی دارای فواصل خاصی در بین لایه ها هستند. این فاصله در هنگام تولید و توسط دستگاه های پیشرفته در نظر گرفته شده. کارشناسان پس از تحقیقات و تست های مختلف روی تحمل فشار و استقامت کارتن اسباب کشی، طراحی نهایی را انجام داده اند. فروش کارتن دست دوم برای مصارف اسباب کشی توصیه نمی شود.

فروش کارتن

 

 

 

 

 

 

 

 

موقع حمل بار این کارتن ها دچار آسیب می شوند دفرمه شدن شکل کارتن، پارگی یا سوراخ شدن بدنه کارتن و …. روی کیفیت و استحکام آن تاثیر می گذارد. از این بحث که بگذریم یک مشکل جدی در استفاده از کارتن های دست دوم وجود دارد و آن موضوع آلودگی و بهداشت است.

کارتن اسباب کشی دست دوم به لحاظ بهداشتی دارای آلودگی های زیادی است. شاید گرد و خاک بیشترین تاثیر را در کثیف شدن کارتن های دست دوم داشته باشد ولی این چیزی است که با چشم می بینید. در مورد انواع میکروب ها، ویروس ها و باکتری های بیماری زا کمی دقت کنید. طبق تحقیقات انجام شده برخی از کارتن های دست دوم دارای آلودگی های غیر قابل تصوری بودند. این آلودگی ها همراه لوازم وارد خانه و زندگی افراد می شود.

فروش کارتن خالی در سراسر کشور

تک کارتن تولید کننده انواع کارتن ویژه حمل بار در ایران است که سال ها تجربه را چاشنی محصولات خود کرده است. کلیه تولیدات این کارخانه از بهترین متریال موجود در بازار انجام می شود. تیم متخصص و با تجربه تک کارتن دقت زیادی روی کیفیت محصولات ویژه حمل بار دارند. انواع و اقسام کارتن اسباب کشی در ابعاد مختلف توسط دستگاه های پیشرفته در این شرکت تولید و در معرض فروش قرار دارد.

علاوه بر خدمات ارائه شده برای رفاه بیشتر مشتریان، محصولات تولید شده بر روی وب سایت اینترنتی این شرکت نیز قرار گرفته است. بدون نیاز به خروج از منزل یا محل کار و تنها با مراجعه به فروشگاه اینترنتی کارتن سامانه می توانید محصول مورد نظر خود را خریداری کنید.

فروش کارتن و ارسال آن در سراسر ایران امکان پذیر است. موقع سفارش، تعداد و ابعاد کارتن ها را مشخص کنید تا شرکت موارد درخواستی را به محل ارسال کند. برای ایجاد اعتماد بیشتر می توانید هزینه سفارش را پس از تحویل سفارش، پرداخت کنید. کلیه کارتن های اسباب کشی به شرط تضمین کیفیت فروخته می شوند و دارای کیفیت بسیار بالایی هستند.

83 / 100